| MLorand78 a întrebat:

Ce preferati? Caldura de peste 30 de grade sau frigul 0-10 grade?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Suport mult mai bine frigul, decât zăpuşeala, canicula...
Dar dacă ar fi după mine, aş seta vremea pe o primăvară continuă.

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bine caldura decat frig

| Mădă0611 a răspuns:

Nu-i corect. Daca ai pus 0-10, pune 20-30 ca sa pot sa aleg 25. big grin Daca nu vrei, 30 e bine.

| MLorand78 explică (pentru Mădă0611):

0 grade si 10 grade inseamna o temperatura rece nu puteam sa pun 20-30 ca la 20 de grade e o vreme normala iar 30 e caalduraa.

| alexs99 a răspuns:

Nu prefer niciuna dintre cele doua, eu ador vremea de primavara cand afara sunt 20 de grade.

| Ibrahimovic a răspuns:

Caldura din plin love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Urăsc tot ce este rece, urăsc frigul, urăsc iarna.
Mai ales că sunt foarte rea de frig, odată mă răcesc.
Prefer să fie mai HOT!
Căldură de peste 30 de grade!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caldura-mare monser-cat mai multa caldura....frig big grin mai putin dar rezist.

| fadnox a răspuns:

Vara lesin cand e prea cald, iarna inghet pana ma inalbastresc de frig... prefer primavara, deci

| Klaryssa a răspuns:

Eu vin din Italia, unde in iulie caldura e de aproape 40 de grade asa ca....Hai cu canicula ca m-am saturat de friig! Tu ce preferi?

| MLorand78 explică (pentru Klaryssa):

sad deci nu va place frigul... Eu ador frigul chiar si iarna deschid geamu ca sa nu se incalzeasca de la calorifer. Asa sunt eu mai ''rece'' nu prea simt frigul.

| Klaryssa a răspuns (pentru MLorand78):

Serios? Wow! Pai e ador vara si simt ca turbez cand imi simt mainile ca imi crapa de frig :@

| MLorand78 explică (pentru Klaryssa):

Serios! Eu nu suport caldura, iarna asta mergeam aproape in fiecare saptamana la stadion ca sa alerg pe frig si prin zapada care trecea cam 30 de cm de glezne (as fi mers in fiecare zi dar nu erau parinti de acord).

| Klaryssa a răspuns (pentru MLorand78):

Scuze dar nu esti normal! rolling on the floor

| duuh a răspuns:

Aleg frigul, clar. Nu suport canicula.

| xDr0gs a răspuns:

Mai bine cald decat frig.Pot sa merg la strand sa ma racoresclaughing.

| ellaells a răspuns:

Ador caldura. Tropicala chiar. Imi place sa fie afara 30-35 de grade. Chiar si mai mult big grin

| acidickiddo a răspuns:

Urasc iarna, frigul, gerul..deci prefer vara, soare, mare..caldura :X