| No a întrebat:

Prieten adevarat. ce definitie i-ai da?
batting eyelashes Vreau sa aud si parerea voastra personala. ( NU NET )

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Hm thinking

am trecut prin multe si am cam invatat ce inseamna preten adevarat si preten fals oh go on sad

pretenul adevarat este acea persoana in care te poti incredinta love struck, caaruia i poti spun ABSOLUT orice, fara ca aceasta sa impartaseasca si la altii.
pretenul adevarat este persoana care sufera si ea, cand suferi tu, care te insoteste in orice problema sau dificultate in veatsa

parerea mea happy ar mai fi multe chestii da...

oh go on
love struck

6 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Si iti multumesc pentru fundita! blushing

:*:*

| pinkdark a răspuns:

Pt mine. un prieten adevarat e cel care te sprijina mereu, cel care e mereu pregatit sa te ajute, sa te asculte. Sa fie langa tiine cand ai nevoie de cineva. Sa fiti impreuan la bine si la rau.

| Biiiiiia a răspuns:

Prietenul adevarat, pentru mine, nu are o definitie.Sau daca vrei pot spune ca e acel ceva special pe care nu il poti descrie in cuvintelove struck

| Mariinaa a răspuns:

Un prieten adevarat e acela care-ti este alaturi la bine si la rau, nu profita de tine, stie sa-ti dea un sfat in momentele grele ...care te-ajuta.
Un prieten adevarat nu e invidios pe tine, se bucura pentru tine si nu se sfieste sa arate acest lucru...Un prieten adevarat se gaseste greu happy (My oppinion)

Numai bine happy!

| valentina_2723 a răspuns:

Pai prieten adevarat cred ca inseamna cineva pe care il placi cu adevarat si nu vrei sa te desparti de el si care iti place sati petreci mereu timpul cu el

| ana12_8721 a răspuns:

Nu pot sa spun ca e o definitie spun parerea mea cum cred eu ca e...un prieten adevarat e sincer cu tine,nu-ti contesta deciziile, ii place sa petreceti mult timp impreuna, poti sa ii spui orice.oricand...multe nici nu imi trec prin minte.in fine sper ca te ajuta cu ceva