| AxxyAlexandra a întrebat:

Dupa parerea voastra ce credeti ca este dragostea?( stiu ca nu are definitie) dar vreau si eu sa vad mai multe pareri(aici ma refer la persoanele care au iubit cu adevarat). multumesc mult.pentru cel mai impresionant raspuns dau funda...; x

Răspuns Câştigător
| Cătălina a răspuns:

Doua suflete intr-un singur trup, doua fiinte intr-una singura.

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Sal.
Părerea mea este că dragostea este cel mai minunat sentiment, care te face să te simţi într-o lume a ta. Să iubeşti înseamnă să accepţi ceea ce a fost, ceea ce este şi ceea ce va fi. Pentru mine asta este.

Fundă? happy

| DjReal a răspuns:

O iubire, 2 sufletehappyDragostea e atunci cand esti fericit pentru binele persoanei iubite, atunci cand te simti implinit cand o tii in brate, cand pur si simplu o tii de mana, cand o vezi ca-ti zambeste, cand te lasi pe tine si ii dai ei tot, sa ii fie ei bine...ca daruind nu te sfasii, doar traiestihappydoar atat pot exprima in cuvintehappyin rest tot se simtehappysi un lucru important e ca tot trebuie demonstrat prin faptehappy
multi ironici de 2 bani mai sunt pe lumehappyunul e si perfect alalaughing

| papusica_9611 a răspuns:

Imm.sa respiri prin celalalt...asta implica tot

| perfect a răspuns:

O curva mica si perversa? Cred ca am mai zis asta... ma rog.