| anonim_4396 a întrebat:

Prietena de care v-am vorbit in prima intrebare are un frate mai mare cu un an decat mine si ea si ma place. Am aflat acest lucru de la amandoi. Inainte nu imi placea si l-am respins deoarece avea o tunsoare ciudata si nu arata prea bine (in general). dar cand am iesit ultima oara cu grupul in parc era chiar schimbat! Cum as putea sa ii arat ca il plac acum? ~Daruiesc Fundita Celui Mai Bun Raspuns!~

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai nu stiu, sa te dai si tu la el. Sa-i vorbesti, sa glumesti cu el, sa-l consolezi daca este suparat. Baga-l mai mult in seama decat pe ceilalti baieti, si flirteaza cu el. Daca iti va raspunde, insamna ca inca te place, daca nu, asta e inseamna ca i-a trecut de tot.
O zi buna!

1 răspuns:
| Leaflets a răspuns:

Nu este genul de baiat la care "sa ma dau". Este altfel.Este special smug