| gabioni a întrebat:

Prietena mea este cu un baiat, nu stiu de cat timp, si ma tot bate la cap daca e bine sa-l sarute si eu nu stiu ce sa-i zic, va rog ziceti ceva!

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, in mod normal de ce sa nu il sarute daca e prietenul ei, nu e unu oarecare in plus nu pateste nimic rau daca o face. Dar cel mai bine ar fi sa faca ce simte ea, cand vrea atunci sa o faca, are timp, poate ii este rusine sau ii e teama ca nu se pricepe, nici eu nu stiam, ca nimeni nu se naste invatat, dar incetul cu incetul isi va lasa rusinea deoparte, spune-i prietenei tale ca a te saruta sau nu este ceva personal si sa o faca daca simte daca nu sa mai astepte.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu e isi doreste atat de mult incat nimic sa n-o opreasca, atunci sa nu-l sarute, sa mai astepte ca n-au intrat zilele in sac.