| Lalylau a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat. Si petrecem mult timp impreuna dar nu stiu cum sa il fac sa ma sarute. Helppp! FUNDA

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asa de fraier este? Pai, daca vrei si altceva cred ca fuge-n lume.

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca nu vrea el sa te sarute, el nu e indragostit de tine.Asa e normal...baiatul sa faca primul pas.Bine..faci ce vrei acum.Eu zic ce e mai bine.Crede-ma! stiu

| Danysan a răspuns:

A juca :Adevar sau Provocare e o idee buna din care te alegi cu un sarut, maxim 2 si alea rapid si in treacat.Nu e o solutie de lunga durata.Cel mai bine e sa il inviti la tine acasa si sa discutati mai amanuntit. Daca ai tai nu au nimic impotriva puteti sa va uitati la un Film si subit sa ajungi in bratele lui -daca zice ceva poti sa ai aduci la cunostinta ca ai fost furata de atmosfera din film sau ca te-ai speriat.O alta modalitate care va merge foarte bine e sa cumperi mai multe feluri de fructe si sa jucati Jocul Placerilor sau al Simturilor.Il legi la ochi cu ceva si al provoci sa guste cate o felie din fiecare fruct si sa il identifice.Cand fructele se vor termina poti sa il saruti si sa il intrebi ce fruct a fost iar daca va fi nedumerit poti sa ai spui sincer ca i-ai oferit fructul iubirii! Va aprecia si veti fi impreuna stiind ca are aproape o fata isteata care la sarutat fara voie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zi-i asa, auzi ba asta, sunt si eu fata am si eu sentimentele mele, cand mata'n cur ma saruti?

| zyrex a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dedic un genius face pentru acest raspuns

| zHeArTz a răspuns:

Iesi cu el si cu un grup de prieteni si jucati jocul acela cu adevar si provocare. Roaga cateva persoane sa il provoace sa faca asta si BAAAM JACKPOT! :** Bafta.

| mateicoca a răspuns:

Saruta-l tu la momentul potrivit ( la o plimbare, la tine acasa la un film etc. )
Nu-ti fie teama, n-ai de ce, oricarui baiat ii place sa sarute fete, mai ales daca o face ea.

| zyrex a răspuns:

Incearca sa stati singuri si sa il aduci treptat la un subiect romantic si poate apoi o sa il saruti happy

| Mimcik a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa stai singura cu dansul! 9Roagati cativa prieteni sa creeze o intalnire perfecta

| shadow72 a răspuns (pentru Mimcik):

Tu zici sa te uiti in continuare la desene animate si sa lasi saruturile pentru copii mai mari.
ps: data viitoare pune o poza de avatar cu o tipa mai mare...sa nu se prinda lumea ca ai 10 anisori