| TaKa_7948 a întrebat:

Sal.Deci sunt un baiat care nu stie sa sarutecrying.
Am 15 ani si mi-e frica sa-mi fac o prietena pentru ca nu stiu sa sarut...
Daca as sti stii sa sarut mi-as face o prietena... dar daca imi fac fara sa stiu o sa fie cam aiurea ca ea sa stie sa sarute si eu nu...
Poate aveti niste sfaturi sa-mi dati.
Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| Dulke a răspuns:

Pai nikiodatha sa nu recunojti ca nujti sa sarutsi,
Pai nu o sa fie greu dect primul, dar sa stii ca la fiecare sarut o sa ai emotii si cand se va sfarsii primul nici nu iti dai seama cum ai facut si ce tactica, pe parcurs o sa iti formezi tu singur saruthu, nu trebuie neaparat sa stii sa sarutsi, fiecare sarutha diferit crede-ma, si nu e mare lucru mai intai pwpi normal, nu toate persoanele baga limba, dar sa stii ca de cele mai multe orii fetele nu pre abaga limba dect baiathu, el konduce saruthu happy, si oricum fi mai intsepat :*, poate dai de o ftha care nici ea nujtie sa sarute sau care nu s-a sarutat cu prea multi, dar sa nu recunoajteti asta nikiodtha happy, nu e mare lucru, happy
unii sarutha dezordonat, altii lent, altii repede, depinde,,, nu e o rusine sa nujti sa sarutsi, si'o am 15 si nu mi se pare un lucru skos din comun, baftha :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista o cheztie universala...vine d la sinelaughing, incearca pe o poza sau perna inainte. E ca si cum ai spune: "cum invat sa rezpir?" fundita?love struck