| ciribist a întrebat:

Prietena mea imi zicea sa mereu sa nu fac poze cu fetele ca e geloasa si se supara dar cand ea a venit in tara a facut poze.cu un baiat laughingde obicei nu as avea nimic impotriva e doar o poza dar vi se pare corect?

Răspuns Câştigător
| edithiacob a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa ii spui ca daca ea face poze cu baieti de ce nu ai avea si tu voie sa faci cu fete.Ar trebui sa ii spui ca totusi sunteti impreuna si ar trebui sa aiba incredere in tine ca nu ai inselao. Daca nu ii convine inseamna ca nu are destula incredere in tine.Pana la urma...e doar o poza.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Mmmnu prea, dar daca nu te deranjeaza asa rau nu-i spune.