| Rozalia2001 a întrebat:

Prietena mea m-a mintit.E una dintre cele mai bune prietene ale mele dar ma minte intr-una.Acu mi-a zis ca din cauza ca m-am certat cu ea o sa se mute in alta scl.Nu vreau asta dar ma scoate din minti.Ce sa fac? sa o mai pastrez ca prietena sau nu?crying

Răspuns Câştigător
| xRainyDay a răspuns:

Acea fată nu îţi este prietenă odată ce te minte.
De unde şti că nu minte că se mută la altă şcoală?
Ai grijă cum îţi alegi prietenii happy

| Rozalia2001 explică (pentru xRainyDay):

Multu' de raspuns :* iti dau funda

| xRainyDay a răspuns (pentru Rozalia2001):

Mulţumesc. Mă bucur că am ajutat.

7 răspunsuri:
| pinkroz a răspuns:

Te inteleg prin ce treci sad si eu am facut asa cu o prietena m-am certat cu ea si i-am zis ca ma mut.dar de fapt eu tineam mult la ea dar nu suportam cand vedeam ca e e mai populara ca mine.Cine stie poate si tu ai ranito pe ea si de asta a facut asta.

| Rozalia2001 explică (pentru pinkroz):

Adica tot ea ma minte si din astea si tot eu am ranito?yawn fi atenta la intrebare

| pinkroz a răspuns:

Da dar gandeste-te bine nai ranito mai demult? si a facut-o sa se simta prost?

| mikutzatha a răspuns:

Daca prietena ta te minte intruna atunci spune-i caci intr-o zi va spune adevarul dar nu o vei crede eu zic sa incerci sa vorbesti cu ea si sa o intrebi de ce minte.Bafta!