| Miki_9473 a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat dar imi place si mie de acel baiat, el nu tine la ea ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| anka_1715 a răspuns:

Complicat...happy pai in primul rand acea prietena este prietena ta cea mai buna? daca da atunci trebuie sa vorbesti cu ea in legatura de acel baiat si sa ii arati ca nu tine la ea dar sa ii si spui ca totusi tie iti place de el si sa nu se supere pe tine. Daca prietena ta spune ok e in regula nu ma derajeaza gen sa fii cu el atunci poti sa incepi sa flirtezi cu el happy. Daca nu esti foarte apropiata de prietena ta poti sa incerci sa te dai la el fara sa o intrebi dar ai grija pentru ca daca alegi baiatul in loc de prietenie nu e bine deoarece baiatul te poate parasi oricand sau insela cu altcinea in schimb prietenia dureaza.Stiu ca nu e usor sa-i intorci spatele ciuva pe care il iubesti dar asigurate ca si el te iubeste cu adevarat inainte de toate happy succes

2 răspunsuri:
| XModerator a răspuns:

Nu ţine la ea, dar întrebarea este dacă el ţine la tine sau la altcineva? Dacă ţine la tine, vorbeşte-, dacă nu ţine la tine...Arată-i că ţii la el, poate se schimbă

| CrisSuCrissS a răspuns:

Pai problema e : TINE LA TINE?happy? daca da da mergi mai departe adica sa fiti imp daca nu... nahhh. mai ashpa situatia...