| malynqa a întrebat:

Prietenei mele ii place de un baiat... iar celui baiat de mine... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| lo a răspuns:

Daca si tu il placi pe el, incerca sa nu te lasi dusa de sentimente...prietena buna gasesti greu ii ziua de azi baieti la toate colturile in plus i-ai face mult rau prietenei tale daca ai ramane cu el. Daca el nu este interesat deloc de prietena ta. incerca sa o faci pe ea sa-l uite.

2 răspunsuri:
| DeCe a răspuns:

Nu ai ce sa faci, daca tipul te place pe tine, asa va ramane.Sorry dar prietena ta nu are nici o sansa. Dar tie iti place de el? Daca nu, ar trebui prietena sa ii zica ca il place ca sa vada daca are vreo sansa la el sau nu, ca sa nu se mai amageasca degeaba.

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Sa ii explici frumos baiatului ca nu esti interesata, dar sa-i dai de inteles ca il place prietena ta... ai putea sa-i spui baiatului de exemplu: ai observat ce bine arata X astazi? am auzit ca te placebatting eyelashes big grin bafta la aman2