| Ana190089494849 a întrebat:

Prieteni buni.
Am încercat să slăbesc mult timp, dar nu mi-a ieșit și acum am 164cm și 58 kg.
Simt că am mai multă grăsime în partea de jos, dar am luat o decizie că vreau să fiu anorexică. Nu încercați să mă răzgândiți. Spune-mi ce anorexice mănâncă și cum să rezist la ispită.

Răspuns Câştigător
| diakyoko a răspuns:

Oke,efectiv m-am vazut pe mine in tot ce ai scris acolo
Presupun ca vrei sa fi pro-ana(pro anorexia)
Daca vrei putem vorbi in privat, daca doresti îti pot zice si dezavantajele de a avea o tulburare de alimentatie, poate te razgandesti, deoare ce nu e chiar asa bine \_(°^°)_/

| Ana190089494849 explică (pentru diakyoko):

Da.mi insta-ul tau

| diakyoko a răspuns (pentru Ana190089494849):

Jimini.prk
Sau pe twitter(daca ai):himioki

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Eu cred că nu știi ce vorbești.
Anorexia e o boală psihică, nu e soluția problemelor tale.

| ZZTop a răspuns:

Ca sa fii anorexica trebuie sa devorezi o anorexica. Doar prin acel act de canibalism vei reusi cu adevarat sa devii o anorexica

| Ana190089494849 explică (pentru ZZTop):

Bună glumă, dar vb serios? Nu îți dai seama cum este sa nu fii slabă.

| diakyoko a răspuns (pentru ZZTop):

Wtf =]

| TheWarido a răspuns:

Fetita mea. anorexitatea este o boala psihica. nu te poti hotarî peste noapte ca vrei sa fi anorexica. foloseste cuvintele corecte