| DrugFree a întrebat:

Prieteni... Un "prieten" imi stie o intrebare de la mess. Mi-o poate afla si pe cealalta?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și pe prima cum a aflat-o?
Pa, pa.

| BlaaBlaa a răspuns:

Deci, cand vrei sa iti schimbi parola de la mess prin aceasta modalitate, cu intrebarile, iti ARATA intrebarile alea pe care le-ai ales atunci cand ti-ai facut id, dar tu trebuie sa scrii doar RASPUNSUL de exemplu '' Care este numele animalului tau preferat '' si iti cere doar RASPUNSUL, daca prietenul tau stie raspunsul de la a doua intrebare, de exemplu '' Cum il cheama pe frate-tu '' si na fiind prieten ii stie numele lui frate-tu si il scrie la a doua intrebare, asta inseamna ca iti stie raspunsurile si iti poate schimba oricand parola si sa schimbe intrebarile si tu nu mai poti folosii acel id.

| DrugFree explică (pentru BlaaBlaa):

Lol... Ma... Prima intrebare o stie.A doua am pus litere si cifre la nimereala.
Imi mai poate afla contul?

| BlaaBlaa a răspuns (pentru DrugFree):

Daca ai pus litere si cifre la nimereala, nu iti poate afla raspunsul la a doua, si nu iti poate afla contul. happy