| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu crede ca nu sunt perversa... si as vrea sa-i demonstrez ca sunt... cum sa fac asta? DAU FUNDAAA! puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Peste cateva zile o sa iti ceara sa fii inteligenta.Ce te faci? straight face. Daca nu ii place cum esti, bafta.Sa nu te schimbi tu din cauza mofturilor lui, cere-i tu sa se schimbe.

| guzanu92 a răspuns:

Atunci fii perversa. Depinde totusi la ce te referi. Depinde de ce a vrut sa spuna el cu cuvantul "perversa" si ce ai inteles tu. Intreaba-l si vei intelege ce trebuie sa faci ^_^