| alina5298 a întrebat:

Prima data mi-a venit ciclul pe 6 aprilie, iar a doua oara mi-a venit pe 6 mai. Poate sa fie de prima data regulat?

Răspuns Câştigător
| Marynna a răspuns:

Sigur ca se poate, insa de la doar 2 luni de ciclu nu iti poti da seama daca e regulat sau nu.Si mie mi-a venit 3 luni la rand in aceeasi zi, si a4a luna a inceput sa vina cu vreo 5 zile inainte/dupa.Si depinde de la fata la fata,fiecare are organismul diferit, poate sa iti vina regulat, insa poate sa iti vina si neregulat.De asemenea,sa nu te sperii daca nu iti vine o luna, doua la rand.E normal, asa se poate intampla pana se regleazahappy

4 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

NU!
Mie mi-a venit pe 7 ianuarie, iar a 2 oara tot pe 7 februarie.
Apoi mi-a venit cu 2-3 zile mai inainte sau mai tarziu.
ppa

| maryfanMJ97 a răspuns:

Nu ciclul nu este regulat

| Tropkilla a răspuns:

Pai,mie mi-a venit prima data ciclul pe 5 aprilie si mi-a revenit pe 5 mai,da mie de prima data mi-a venit regulat, asta asa este, multi spun ca nu de prima data e regulat dar nu e asa la mine a fost de prima data regulat.iti dpresc succes.

| bestofninja a răspuns:

Da! Si va mai fi regulat pe parcurs. Dar nu tot timpul.big grin! FUnda!