| dadaaaaa a întrebat:

Prima iubire nu se uita niciodata? La ce varsta te`ai indragostit pentru prima data?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Prima iubirea ADEVARATA, da, nu se uita. Daca a fost apa de ploaie, atunci se uita, sau cel putin lasa un gust amar, si nu vreau sa imi amintesc de intamplarea aia. Oricum... nicio iubire nu se uita, asta daca nu esti genul ala cu liste lungi de cuceriri. La 15

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La 14 ani m-am indragostit pentru prima data. Si nu voi uita o viata intreaga.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

16 ani, ca ea avea 19, altfel nu cred ca ar fi fost posibil laughing

| Ana a răspuns:

La 14 ani big grin

| daniDeeDee a răspuns:

La 17, inca suntem impreuna love struck

nu voi uita niciodata.

| Bia:X a răspuns:

La 11 anihappy si mi-a placut de el ap 3 anihappy dar acum nu e in tarasad

| AlliCe a răspuns:

Pai nu cred ca m-am indragostit vreodat. oar am indragit acea persoana.

| g3orgy a răspuns:

Pai pe la 14 anul asta in var... nu se uita niciodata adevaratwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"La Medeleni" a fost prima mea dragoste fulminanta si aveam doar 12 ani, am mai avut si altele:Morcoveata, Steaua Sudului, Iliada, Copiii Capitanului Grant, Rabinul, The Pilars of the Earth, Operele lui Freud, Hawking cu Universul Intr-o Coaja de Nuca... dar niciodata nu am sa uit prima mea dragoste adolescentina"La Medeleni"!

| cernega a răspuns:

Pa.ushtiu daca e dragoste adevarata da daca seva la 14