| ZoZoHeart a întrebat:

Voi la ce varsta v-ati indragostit prima data?
Funda! tongue

Răspuns Câştigător
| ade_9971 a răspuns:

Pff pe la vreo 10 anilaughing)

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Cred ca pe la vreo 14 ani...pe bune, ca asa, cand eram mai mica, nu se pune, ca aia nu e iubire, e doar atractie.happy

| BiaSiAtat a răspuns:

6. Vorbesc serios laughing

| ιяιηυк a răspuns:

Cu adevarat zici?straight face La 12 anistraight face Greu de crezut, dar adevaratlaughingbig grin

| 김남길 a răspuns:

La varsta de 14 ani m-am indragostit cu adevarat, pana atuni pe la 10-13 ani credeam ca stiu ce ea aia dragostea rolling on the floor dar de fapt eram doar incantata sa am un prieten bun langa mine nici de cu un iubit

| ăăăă a răspuns:

Eu m-am indragostit la varsta de 11 ani (acum nici nu stiu ce am vazut la baiatul ala), acum am 12 ani si sunt cu un baiat foarte dragut :X, amabil :X si iubitor...

| DoubleS a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie sa existe vre`o varsta specifica la care sa ne indragostim. Dragostea poate veni si la cele mai fragede varste. Eu de exemplu eu pana acum nu stiu daca m-am indragostit cu adevarat, adica inca nu am simntit sentimentul acela puternic, si fluturasi in sotmac; x. E adevarat ca mi-a placut de un baiat, insa cred ca de abia acum incep sa cunoasc dragostea adevarata [ eu am 13 ani :p].

| YourSweetAngel a răspuns:

Anu asta...la 12big grin

| KiryuZero a răspuns:

5 ani(nici mie nu imi venea sa cred)

| Liniutzzaaaaaa a răspuns:

Cam asta e varsta. 14 ani big grin am mai ai avut si pana atunci prieten dar am realizat ca nu eram decoc indragoatita de el happy

Fundaa?