| ellaells a întrebat:

La ce varsta v-ati indragostit pentru prima data? happy

33 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Nu m-am îndrăgostit niciodată.
Şi nici nu cred că se va întâmpla prea curând.

| thegatekeeper a răspuns:

La 17 ani si jumatate.

| madyddd a răspuns:

Inca nu m-am indragostit cu adevarat de cineva happy

| Trolli a răspuns:

5-6 ani! Bine, aveam impresia ca sunt indragostita! Imi placea de un vecin cu mult mai mare decat mine. Il vedeam si simteam fluturasi, era o frumoasa dragoste platonica, pana cand vara-mea imi spune: "Nu te mai uita asa la el, o sa-si dea seama ca-l placi". "Ceee?!"
De atunci l-am ignorat (asa aveam eu impresia, dar statea in scara cu mine).

| Azµre a răspuns:

18 Ani

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

7 ani.Era un Pentium III, numai bun pentru pierdut nopțile cu Gta 3 și Starcraft.Asta acum mai bine de 10 ani.

| LolaLollita a răspuns:

Acel true love... a aparut pe la 17 ani happy si continua in prezent (cu o pauza intre).

| ellaells explică (pentru LolaLollita):

Foarte frumos...

| Cozma27 a răspuns (pentru LolaLollita):

Nu mai continua...

| W3R4 a răspuns:

La 14 ani, ţin minte şi acum...
Eram la şcoală. Mergeam pur şi simplu cu nişte cărţi în braţe.
Nici nu mă uitam pe unde mergeam.
Şi deodată, mă izbesc de el...
Ne priveam unul pe celălalt, mi-au căzut şi cărţile pe jos.a fost dragoste la prima izbitură!
Te iubesc perete! *forever alone*

| michelia a răspuns:

De fiecare data a fost parca prima data : ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani m-am indragostit de rock.

| fadnox a răspuns:

A fost trecator si fara rost, oricum, incat nici nu mai stiu cine/ce a fost si nici nu mai stiu la ce varsta a fost... mare branza

| AndyLavy a răspuns:

Cu adevarat, la aproape 17 ani.

| FearOfTheDark a răspuns:

11 ani,prima chitara, o acustica primita de Craciun.
Si acum o mai am, ce vremuri cu ea, prima dragoste.
I-am pus si nume, da' e baiat.Il cheama Dave.

| ellaells explică (pentru FearOfTheDark):

laughing

| FearOfTheDark a răspuns (pentru ellaells):

Si pe asta am zis-o pe bune.
Chitara e singura mea dragoste.

| Andeuta a răspuns:

La 16 anibig grin stiu sigur ca atunci fiindca relatia dureaza de aproape 2 ani jumbig grin

| val31989 a răspuns:

La aproape 14... dar cred ca nu a fost dragoste, ci un sentiment trecator.

| DeKoniec a răspuns:

15 ani.

| TwiXXXie a răspuns:

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

La 14 jumatee blushing

| andrei1993a a răspuns:

14 ani laughing zburau inimioarele deasupra capului laughing

| BitZaBiTzA a răspuns:

13 ani laughing

| Mistiss a răspuns:

La 9 ani. Acum am 17.

| irina_8165 a răspuns:

Eu la varsta de 17 ani si sunt fericita pentru ca acum am 20 si tot cu aceeasi persoana am ramas happy

| PandaBear7 a răspuns:

La 8 ani, acum am 15, si acum fata de atunci nu ma mai pasioneaza subiectul.

| Balchievscaia_Gabriela_1992 a răspuns:

3 ani big grin iubirea chiar nu are timp si varsta

| lastride a răspuns:

La 16 parca aveam niste senzatii pe la stomac, o fi fost dragostea?

| rebeca22 a răspuns:

La 16 anihappy

| Keo1985 a răspuns:

La 14 ani\

| Sabina9712 a răspuns:

15happy.