| Cristal11 a întrebat:

Primele 2 zile : numai fructe si legume!
Miercuri/ Joi : Numai lactate.
Vineri/ Sambata/Duminica : Pui la vas de yena ( nu prajit, evita prajelile in saptamana asta ), peste.

1. Ce fructe si legume pot manca?
2. la ce ora pot manca?

4 răspunsuri:
| disa a răspuns:

1. orice care sa nu aiba prea multe calorii.

2. de dimineata pana la 18/19 cel tarziu

| slenderica a răspuns (pentru disa):

Pai? de la 18-19 nu mai e gravitatie?

| disa a răspuns (pentru slenderica):

Pentru ca, in timpul noptii (daca dormi, bineinteles, daca nu dormi toata ziua, poti manca de 2 ori in noaptea aia) mai exact atunci cand dormi, unele functii ale corpului incetinesc foarte tare. prin urmare, digestia si arderea caloriilor nu mai au acelasi randament ca in timpul zilei.

| slenderica a răspuns (pentru disa):

Niste surse ceva pentru afirmatiile astea? s-a facut vreun studiu?