| RoseAndBiia a întrebat:

Daca mananc doar fructe,legume, carne de pui/peste si lactate (doar iaurt si branza ) si - luni'joi- sa fac insanity workout ( deci de 4 ori pe saptamana ) si vineri si sambata sa sar coarda / alerg 30 minim 30 minute si duminica sa am pauza. Cam cate kg credeti ca o sa slabesc intr-o luna?

3 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Te astepti la rezutate spectaculoase intr-o luna nu?

| RoseAndBiia explică (pentru Goldenboy97):

Da...sau macar in 2 luni

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare organismwinking Dar ai incredere ca vei reusi si vei vedea si rezultatele happy Mult succes!