| ecaterina46 a întrebat:

Prin cautarile mele am gasit un site cu id-uri de messenger ( http://www.id-ul.eu ), acum intrebarea mea este daca v-ati lasa id-ul de mess pe acest site sau nu.
Ai si un motiv pentru de ce l-ai lasa sau nu?

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Nu mi-as lasa niciodata ID-ul pe un astfel de site, din simplu motiv ca (in opinia mea) aceste site-uri sunt un fel de matrimoniale.Toti cocalarii si obsedatii iau ID-uri de acolo si se baga in seama.Toate fetele care cauta sponsori isi posteaza ID-urile.
Astfel ca, ajung sa aiba lista de mess plina cu persoane necunoscute.
Nu am inteles niciodata de ce unii oameni isi doresc sa aiba cat mai multe persoane in lista de mess. Ii ajuta cu ceva acest lucru? Ajung sa aiba foarte multe persoane pe care nu le cunosc, cu care poate nu au vorbit niciodata, dar se lauda: "Uite cati am eu online".

| Stefii needs somebody to looooove. xD a răspuns:

Nu mi-as lasa niciodata, NICIODATA ID-ul pe acest site.
E ca un matrimonial.Toate pitipoancele si cocalarii intra acolo, iau toate id-urile sa fie si eu smecheri... :/
Mi se pare enervant.In plus, de ce as vrea sa ma bage in lista 367425 de cocalari si pitipoace care ma injura, sau isi arata 'frumusetea'la web.
Mi s-a intamplat asta cand eram mai mica. straight face
Un prieten mi-a lasat id-ul pe un site d'asta, apoi TOTI cocalarii Romaniei m-au bagat in lista.In ciuda diferentei de varsta[11[eu]-17[ei]], tot insistau sa fim impreuna, sa iesim in parc, chiar daca nu eram in acelasi oras. laughing
Apoi, dupa ce i-am refuzat, au inceput sa injure ca nemancatiii. oh go on

E o PORCARIE sa-ti lasi id-ul pe un site ca asta. rolling eyes