| lacrimaAmara a întrebat:

Prin ce metoda as putea sa-mi fac iubita sa aiba incredere in mine?

Răspuns Câştigător
| DeyutsaDeyutsa a răspuns:

Parerea mea este ca singura solutie este sa discuti cu ea.Depinde c ai facut d nu are incredere in u.(?)nu o poti obliga sa aiba incredere in cineva.

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu se poate discuta ca ar exista vreo metoda prin care iubita ta sa aiba incredere in tine, din contra tu trebuie sa demonstrezi ca esti o persoana de incredere, ca ai caracter si fa lucruri prin care sa-ti arati bunatatea, dragostea si intelegerea.