| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Probabil o sa radeti de mine, dar... Mai exista genul ala de persoana care merge la prima intalnire la o plimbare si nu in club? Sau care asteapta persoana potrivita pentru o relatie? Sau persoanele care nu se culca cu jumate' de scoala la 16 ani si astepta pana dupa nunta. Probabil o sa radeti, dar chiar vreau sa vad daca mai exista persoane de genul :\

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai e, numai Dumnezeu stie de fiecare om bun unde se ascunde.

| Lvrkiosif a răspuns:

De ce sa rada cineva?

| sublime89 a răspuns:

Sigur ca mai exista, dar ca sa-i afli trebuie sa te invarti in alte cercuri.

| Madayna a răspuns:

Da, mai exista astfel de persoane.

| MDenisee a răspuns:

Da, de ce nu, este ceva de respectat, este frumos asa, trebuie sa fi mandru/mandra de tine, nu multi gandesc asa de la o varsta frageda happy

| lary589922 a răspuns:

DA!

| strutulik02 a răspuns:

Sunt destule.trebuie dooar sa stii unde sa le cautiwinking