| GabitzaAlexandr a întrebat:

Problema mea, ar suna in felul urmator:el s-a "jucat"cu mine. Cind ii abate, imi scrie esim ne plimbat, sarutam diam acolo vorbe dulci si mereu zice ca as fii cu mine si totul va fi bine... daca pot sa spun intr-un cuvint, m-a facut sa cred ca niciun baiat nu va mai fi asa cum el.Insa de la o seama de vreme nu mai da nici un semn de viata, si nu pot intelege cesa intimplat.(apropo nu-i place cind ii scrii si insisti de aia nici nu indraznesk sa il intreb ce s-a intamplat).Ce poate fii?

2 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Te rog sa rescrii intrebarea sau ce a fost asta ca nu se intelege nimic laughing
Apoi o sa primesti si niste raspunsuri happy

| noname2021 a răspuns:

S-o fi plictisit de tine...la cum scrii, cred si eu.