| madalyna a întrebat:

Am si eu o problema! Sa va povestesc in urma cu ceva timp am cunoscut un baiat la scoala. Se purta foarte frumos cu mine doar ca eu il evitam mai tot timpul deoarece el a mai fost impreuna cu o prietena de-a mea si imi ie teama ca aceea prietena sa nu creada ca eu vreau sa fiu cu el si apoi sa se supere pe mine. M-am gandit sa il las in pace asa ca am adceptat propunerea unui amic de a lui si m-am hotarat sa fiu cu amicul lui.Baiatul pe care il plac a aflat si a incercat sa ma desparta de amicul lui.Pana la urma a reusit acest lucru. Apoi mi-a spus ca ma iubeste si eu am refuzat sa cred acest lucru. Dupa cateva zile l-am intrebat pe mess daca are prietena si mi-a spus ca nu are doar 1 ci vreo 5 sau 6 prietene. Mi-a trimis o poza cu o fata si mi-a spus ca e prietena lui insa poza imi parea luata dupa net.Acum nu stiu ce sa cred oare ma place? Sau nu?

Răspuns Câştigător
| girl_7489 a răspuns:

Pai faptul ca a vrut sa de desparta de amicu lui, dupa parerea mea inseaman ca te place. Si tia trimas foto de a unei fete de pe net deoarece voia sa te faca geloasa, mi se pare ca te place. Dar eu in locul tau nu m-as intilni cu el caci faptul ca eu facut rau amicului lui pentru a te cuceri, ar insemna ca si tu pente un timp cind vei purshi, o sa-ti faca zile fripta... Dar asta tot e parerea mea tu fa cum iti spune inima. Bafta))

3 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

Poate incearca sa te faca geloasa. Dar nu avem de unde sa stim sigur adevarul.Eu una te sfatuiesc sa cauti un alt baiat.Nu pare tipul de baiat serios care isi doreste o relatie indelungata happy Si poate doar o aventura. Incearca sa-l ocolesti!

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Mda, probabil ca te place, si pun pariu ca vrea doar sa te faca geloasa cu asa-zisele "5-6 prietene" ale lui. Si spune-i ca daca vrea sa fiti impreuna, sa fii singura lui prietenahee hee.

@Ionelaa - auzi, tu stii pentru ce s-a inventat apostroful (`)?

| Ionelaa_6812 a răspuns:

Daca`are`5-6`prietene`nu`e`serios!
mai`bine`lasa-l
Dar`daca`tu`esti`convinsa`ca`tee`place`si`ca`poza`este`de`pe`net`discuta`cu`el`despre`asta!happy