| zzzzzzz1111 a întrebat:

Problema mea cu acneea incepe sa ma invinga am cosuri de pe la 12 ani si acum am 17 anul trecut a dat o senzatie ca o sa mi dispara dar cum s-a terminat scoala si au inceput caldurile si foarte mult praf eu asta cred ca e cauza anul trecut am folosit Zineryt si cred ca deea incepuse sa dispara daca voi mai stiti alte metode va rog sa ma ajutati ca aceeasta mi se pare o problema care ma va face sa renunt ceea ce nu mi sta in fire HELP!

2 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

Uite daca mananci putina drojdie in fiecare zi
asa putin un coltisor dintr-o bucata de aia
stii ce zic nu?
deci o firmitura
nu chiar firmitura putin mai mare
intelegi?happy

| Miaaaaa_6892 a răspuns:

Eu folosesc pudra de argila.si in azul meu functioneaza/
o poti lua de la farmacie, nu-i scumpa deloc. Iar dupa ce o dai de pe fata iti pui o masca cu miere de albine pe care o ti 30 minute.o sa ai o fata neteda.
Noroc :*::*