| Creatzaaa06 a întrebat:

Problema mea este ca nu-mi merge yahoo messenger. Scriu id-ul si parola si dupa ce dau enter se inchide mesul. L-am dezinstalat si l-am instalat de cateva ori si tot nu merge am instalat si alte tipuri de mes si degeaba. Cine stie cum pot sa-l fac?

2 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Reseteaza-ti ora si data de pe banda de jos a calculatorului. e posibil sa fie dereglata si sa arate o data de prin 2005-2006 si atunci sa nu fi avut mess si din cauza asta sa nu ti-l recunoasca. Si eu am patit o data chestia asta. bafta!

| Creatzaaa06 explică (pentru Euletitia):

Am verificat data si ora, dar nu erau dereglate. Nu stiu ce sa mai fac. Nu mi s-a mai intamplat niciodata. Multumesc oricum!