| angel007 a întrebat:

Produsele de la teleshopping sunt chiar atat de bune pe cat este reclama? As vrea sa cumpar relax'ntone.este bun?

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Eu nu-ti recomand sa cumperi de la ei.
matusa unui prieten de-al meu a comandat acum vreun an un set de tigai.nu stiu daca nu era "dubleta "aia laughing si acestia i-au trimis tigaile, un set de oale, un set de razatori si o pelerina de ploaie.si bineinteles, factura era pe masura laughing
o colega din clasa de la mine, a comandat inainte de Craciun crema aia ce ii pe baza de melci sau ceva cu melciihee hee bunica fetei tot i-a sunat si i-a intrebat de crema, ca nu ii mai ajunsese acasa.si cei care erau cu comenzile, iau spus ca abia prin mai daca ii vine...ca nu mai au in stoc...si bla-bla-bla! laughing pana la urma, a renuntat la crema.
deci, ramane la alegerea ta laughing

| zhady a răspuns:

In orice domeniu, activitate exista solutii simple, ieftine si generale... dar insa gresite. Solutiile usor de inteles, de aplicat si care par sa mearga la prima vedere, dar care, pe termen lung nu fac decat sa-ti iroseasca motivatia, timpul si banii. Deci masurile de genul "aparatul de ultima generatie LadyBulSlimSHitt9000" care te ajuta sa slabesti x kilograme sau y centimetri "fara efort" si "fara dieta" sunt doar niste metode prin care oamenii de afaceri exploateaza lenea, naivitatea si credulitatea femeilor dispuse sa isi bata joc de corpul lor.