| TommoGirl a întrebat:

Profa de geografie ne-a dat sa caracterizam o tara cu mult turism. Trebuie sa-l facem in Power Point! Stiu ca e penibil dar nu stiu cum! As vrea imagini care sa fie alb-negru pentru ca nu am tus color! Dau fUnda la primul raspuns de ajutor!

1 răspuns:
| BlackEyedGirl a răspuns:

Stii ca daca il faci PowerPoint nu trebuie sa il scoti la imprimanta. Pozele le iei de pe google, si cea ce scrii la fel, le aranjezi frumos, le pui timp ca sa poti sa citesti si apoi il iei pe un stick sau pe un cd. Proiectele PP se prezinta pe calculator.