| OHmyGosh a întrebat:

Profesorul de fizica e cam dus cu capu'laughing. La o ora a inceput sa faca precum masinile si zicea asa"Sa presupunem ca eu sunt intr-o masina luxoasa, frumoasa, si merg, brum-brum-brum, pun frana:piuuuuuuu, iar merg brum-brum"laughingsi tot asa.Noi nu mai puteam de ras. data trecuta a inceput sa jongleze cu cretalaughing.
Din cauza acestora, eu nu inteleg lectiile lui cretine. L-am intrebat o data ceva ce n-am inteles si mi-a zis"Nu-ti mai explic odata, fetito!". Credeti ca ar trebui ca parintii mei sa mearga la directoare si sa-l"parasca"pe prof?
Funda mare, grasa si umflata!
(nu stiu daca se portiveste categoria, dar nu am stiu unde sa pun intrebarea)

4 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as duce la nici un director... dup-aia nu o sa te mai suporte deloc profesorul.

| Rustin a răspuns:

Bucurativa de el cat il mai aveti
altu ca asta posibil sa nu mai prindeti

| OHmyGosh explică:

Da.Era lectia inertia cea cu masinalaughing. Dar se vede dupa fata lui ca e prost si habar-n-are sa explice!

| me_3408 a răspuns:

Probabil ca vrea sa fie amuzant, probabil ca vroia sa va explice aia cu forta de inertie, in fine, am avut si o problema ceva asemanatoare cu o prefesoara de germana. Vorbea numai in germana, spunea chestii pe care nu le invatasem, nimanui nu-i convenea din clasa de ea, si am comentat toti la diriga, si prima ora cu ea a fost mult mai bine.adica traduceaa ma rog, preda, sa spun asa, presupun ca a vorbit diriginta cu ea, sfatul meu e sa faceti accelasi lucru si poate se rezolva