| hayley a întrebat:

Pt. baieti:Mie imi place de un baiat si nu stiu cum sa-i arat. Cred ca si el ma place mereu ma intreaba daca m-am suparat pe el, imi trimite kiss pe mess, ma intreaba daca am prieten si il utaste pe fostul meu. Voi ce credeti? Ce ar trebui sa fac? Ma place?

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nu e evident ca te place.
E gelos.
Spune-i ca si tu il placi si ai sa vezi.

| RoxAnana a răspuns:

Chestia cu :* nu inseamna chiar nimic. parerea mea e ca ar vrea sa fie un prieten bun si daca e ceva mai mult.de ce nu? lasa-l pe el sa faca primul pas si nu te mai agita atat.cu timpul le rezolvi pe toate:*

P. S: sunt fatatongue