| iulicuuu a întrebat:

am o problema, imi place mult de un baiat si cred ca si el ma place dar e prieten cu fostul meu, am fost cu el doar o zii dar chiar nu stiu ce sa fac... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Heii happy. Pai daca este prieten cu ex-ul, nu are nicio legatura oh go on

Tu bagate in seama cu el happy. Cu atat mai bine, daca iti da impresia ca te place, de ce nu-l inviti undeva sa zicem.la un sucbatting eyelashes. Ce conteza daca esti fata, fa tu primul pas si nu astepta pana va fi prea tarziu happy.

Sper ca te-am ajutatwinking Iti urez succes thumbs up

| iulicuuu explică (pentru ZumZz):

Mersi pentru ajutor >:d

1 răspuns: