| ladygaga a întrebat:

Pt. baieti: o fata cu par lung, scurt, drept sau ondulat? Argumentati.

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

De preferat un par curat si plin de volum. Un par lung si ondulat. Pentru mine arata frumos. E mai deosebit. Dar si un par scurt arata bine uneori. Totul tine de felul in care stii sa te pui in valoare. De exemplu as fi impresionat de asa ceva : http://i181.photobucket.com/......1-1-1.jpg.

Cand ai parul scurt trebuie sa dai dovada de un pic de fantezie. Si daca iti lasi parul lung pentru mine e o greseala sa il prinzi in coada. Ori un coc elegant si deosebit ori parul lasat liber.

| silverfaith a răspuns:

Nu conteaza inteligenta, si pe placul meu atat e tot ce conteaza. Nu conteaza parul, culoarea lui, cercei, inelele, culoarea/modelul la unghi, papuci etc etc pentru ca un baiat niciodata nu va observa aceste modificari decat daca sunt rele daca sunt modificari in bine atunci nu le va modifica dar daca vei schimba ceva in rau atunci va observa. Deci in concluzie Fetele trebuie sa fie ele insile ca sa fie pe placul unui baiat