| Costel88 a întrebat:

Pt cei care joaca Metin2ro la misiunea cu Distruge un Metin Intunecat am distru 3 fara ajutor si nu s-a intamplat nimic.Imi puteti spune de ce?

Răspuns Câştigător
| Lorytza3 a răspuns:

Eu joc mt2 ro si nu am ajuns la acea misiune dar si eu a trebuit sa distrug o piatra metin a bataliei si cand am distrus-o : nimic! si apoi mi-am dat sema ca nu deschisesem misiunea de la pergamentul ala din stanga paginii de-ti arata acolo. alta explicatie nu am pentru tine deat : fa cum am facut eu si deschide toate pergamentele alea cu misiuni din stanga paginii si o sa vezi ca am dreptate... cred! daca nu eu ttusi ma bucur ca ti-am raspuns! noroc! happywinking