| Elena007 a întrebat:

Am o intrebare: de doi ani am incercat sa scap de cosuri, am incercat diferite creme, diferite tratamente si nu s-a intamplat nimic.Imi puteti spune si mie ce ar trebui sa fac ca sa scap de cosuri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Du'te la un medic dermatolog. El va sti cel mai bine ce crema ti'ar trebui.

4 răspunsuri:
| Elena007 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elena007):

Poti incerca si ce ti-am zis eu!

| bvrilliance a răspuns:

-Poti folosi o masca din malai si miere
-pisezi cateza pastile de aspirina si adaugi putina apa (amesteci)
-usturoiul(5-10 min)
-castrevete (timp 15-20 min)
-cartof crud
-fulgi de ovaz (macina bine un pumn de fulgi de ovaz şi amestecă-l cu puţină apa. Lasa masca sa acţioneze 15 minute, timp in care stai intinsa pe spate.)
-galbenus de ou (il pisezi si dupa aia il lasi 15 -10 min si il speli cu apa)
-mere cu miere (amesteca marul ras cu o lingurita de miere)
-bicarbonat de sodiu cu apa
-otet cu sare (5 min)
Cu placere!