| DaRlInGiLuSiOnS a întrebat:

PT RALUCA MOIANU...Raluca dupa ce ai prezentat emisiunea IARTAMA ai nascuto pe fetita ta... dupa o pauza de 2 ani de ce nu te-ai mai intors la emisiunea ta? multumeschappyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Ce mai conteaza cum se numea @catalinn, important e k ai intelesbig grin sper sa-ti raspundabig grin

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Iti placea emisiunea aia? Mie`mi facea greata, si catalin are dreptate.

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Mda ce sa spunem se gaseste cate unu sa comenteze fara sa se uite la elwinking

| DaRlInGiLuSiOnS explică:

Catalin am mai spus si la alti...am un dinte in fund... vrei sa te musc de nas? scutestema daca nu-ti conv ocoleste intrebarea vad ca esti mai scazut la minte ca mine laughing

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Raluca Moianu are cont :O?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca emisiunea se numea "Iarta-ma"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI EU MA UIT LA ALTII CARE SINT CAM ANALFABETI SI PIERD VREMEA PE AICI IN LOC SA MEARGA LA SCOALA.
INAPOI LA ABECEDAR!

RalucaMoianu
| RalucaMoianu a răspuns:

Draga Miss,
Am continuat sa prezint dupa ce s-a nascut Mara, dar la un moment dat orice om are nevoie de o pauza. Emisiunea "Iarta-ma" a tinut 8 ani, adica a functionat 16 sezoane.Mult? Putin? Cred ca suficient.
Imi doresc un format care sa mi se potriveasca.Nu vreau sa prezint orice, doar de dragul de a aparea pe sticla.