| BilliOnaire a întrebat:

Ptr baietihee hee: daca incercati sa cuceriti o fata si aceasta nu prea arata ca va place, renuntati sau continuati si daca renuntati cam dupa cat timphee hee?
funda pentru cel mai interesant raspuns:*hee hee

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Bine spus, "cucerit". Am auzit o gramada de baieti spunand ca, ei, merg la agatat. Interesant, fetele ce se lasa agatate nu sunt de nasul meu. M-as bucura sa se fi inteles ce am dorit sa scot in relief.
Daca imi place o fata, normal, incerc sa o abordez, dar depinde daca se lasa, sau nu abordata. Daca se eschiveaza, ma opresc, sa o aduc intr-o stare de repulsie si nu-i cazul. Sa presupunem ca se lasa abordata, dar nu si cucerita. Daca o sa am parte de un prim refuz, incep sa cred ca este nehotarata. Daca incerc si a doua oara si-o sa am parte de acelasi tratament, incep sa ma gandesc ca fata nu ma place si nu are sens sa mai dau curs discutiei. Renunt dupa al doliea refuz! Prefer sa renunt decat sa devin penibil.

2 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Eu sunt fata si unor prietene chiar daca le place de un baiat nu vor sa-i arate asta si il lasa sa se mai "milogeasca" cum spun ele.eu zic sa continui dar daca fata iti zice ca ea chiar nu te place si vrea sa o lasi in pace ar trebui sa renunti.si oricum nu te ruga prea mult de ea pentru ca isi va da prea multa mportanta. daca ea nu se lasa agatata dupa 3-4 zile ar trebui sa renunti.
sper ca te-am ajutat. fundita?

| love_1617 a răspuns:

Asculta desi nu sunt baiat cunosc un asemenea cazptr ca fetei ii place de el dar nu vrea sa arate si baiatului ii place de ea! deci NU renunta! fundita?