| lVlad a întrebat:

Puncte negre. ceva solutii?cryingcrying

Răspuns Câştigător
| oana666 a răspuns:

Nu malai simplu(eventual umezit putin) si te freci cu el pe fata(in zonele unde ai punctele negre), dar vezi sa nu freci prea tare. e ca un fel de gomaj. sper ca te-am ajutat, funa?

11 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Incearcă săpunul Dove`

| istoleyourcandy a răspuns:

The same problem.
Uite cateva solutii:
- plasturi pentru puncte negre.( sunt cam scumpi, dar daca ai bani te ajuta foarte mult)
- Am auzit de la cineva ca daca te freci cu malai pe punctele negre dispar.
- Iti faci o masca cu malai si galbenus de ou de 2 ori pe saptamana si o lasi circa 10-15 minute.

| lVlad explică (pentru istoleyourcandy):

Malai..mamaliga? sau cum?

| istoleyourcandy a răspuns (pentru lVlad):

Malai simplu.

| istoleyourcandy a răspuns (pentru lVlad):

Apropo, vezi ca daca aplici a 2 a metoda, daca iti freci prea tare nasu iti ies cosuri laughing, (i- s-a intamplat unei prietene.) dar am auzit ca functioneaza.

| ionut1134 a răspuns (pentru lVlad):

Dai cu putina apa pe malai laughing sa il uzi dar incearca si cu mamaliga poate merge

| lVlad explică (pentru istoleyourcandy):

Mersi guyzzzz... m-m dat ieri de 3 ori si acum pot sa spun ca mi-au trecut 60%... o sa ma mai dau garantat:X:X:X:X:

| oana666 a răspuns (pentru lVlad):

Nu malai simplu(eventual umezit putin) si te freci cu el pe fata(in zonele unde ai punctele negre), dar vezi sa nu freci prea tare. e ca un fel de gomaj. sper ca te-am ajutat, funa?

| IreneSweetGirl a răspuns:

O masca exfolianta de 3 ori pe saptamana. 2 linguri de zahar tos si o lingura de ulei de masline. Freaca-te pe fata si apoi clateste cu apa calduta. Face minuni! bafta!

| lVlad explică:

rolling on the floorpuncte nerge, de pe fata... mi-au aparut asa... dintr-o data

| sabinutza97 a răspuns:

Ce puncte...nu inteleg la ce te referi..fi mai explicit

| Biinnnuttza a răspuns:

Este un sapun lichid pentru puncte negre si acnee...gerovital plant...stop acnee