| CuteLittleKitty a întrebat:

Puteti alege 2 lucruri!
Ce ati alege intre:
-bucurie
-fericire
-iubire
-bani
Argumentati!

Răspuns Câştigător
| SickkSus a răspuns:

Iubire
Fericire
Iubire-pentru ca ceea ce simti pentru o persoana e mult mai puternic decat ceea ce simti cand am o gramada de bani.
Fericire-Degeaba ai bani daca nu ai fericire poti sa cumperi haine masini case vile dar 2 lucruri nu poti cumpara atat de usor : iubirea si fericirea.
Si bani is buni dar iubirea si fericirea sunt pe primul loc.

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Bucuria si fericirea deoarece nu pot fii cumparate cu bani

| LoveIsForFree a răspuns:

Iubire

| Laya a răspuns:

Iubire... cred ca atunci cand iubesti si esti iubit, fericirea si bucuriile vietii vin de la sine.