| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! O intrebare la care in special sa raspunsa baietiibatting eyelashes dar pot si fetele sa raspbatting eyelashes Ce face un baiat atunci cand place o fata? ii spune si "pisi"? sau dc credeti ca ii da un cot unui prieten de al lui de fiecare data cand ma vede. aa si mereu imi zambeste din departarehappy si mai multe despre povestea mea gasiti in alta intrebare pusa de minehee hee daca puteti sa raspundeti si acolo:*fiti sincerihappy

1 răspuns:
| SerbanElyan a răspuns:

E indragostit de tine pana peste cap... si eu fac ca un bou... big grin happywinking