| Yousosweet a întrebat:

FUNDA! O intrebare la care in special sa raspunsa baietii dar pot si fetele sa rasp Ce face un baiat atunci cand place o fata? ii spune si "pisi"? sau dc credeti ca ii da un cot unui prieten de al lui de fiecare data cand ma vede. aa si mereu imi zambeste din departare si mai multe despre povestea mea gasiti in alta intrebare pusa de mine daca puteti sa raspundeti si acolo:*fiti sincerihappy

2 răspunsuri:
| viorelmuresan a răspuns:

Un baiat atunci cand place o fata da ii spune si pisi. eu zic ca face orice ca sa se simta fata bine. si in ce priveste chestia cu cotul vrea sa ii arate ce iubita frumoasa are sau sa o evidentieze. faptul ca iti zambeste e o chestie normala inseamna ca te place.

| valhala90 a răspuns:

Hmm.Aci exista 2 optiuni:fie te barfeste urat de tot, sau te place.Ca sa aflii asta ar trebui sa petreci mai mult timp cu el. Daca el se va comporta mai ciudat si va fi mai moale atunci cand vorbesti cu el si obervi in vocea lui ca e putin emotionat, vei sti.Numai tu vei sti care din aceste 2 optiuni este atribuita tie