| RickAstley69 a întrebat:

Puteți să îmi dați idei de activități care să ma ajute să-mi pierd dependența de internet? P.S. sunt puțin introvert.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iesi afara, muncesti in casa - ajuti la ce au nevoie parintii, invata sa gatesti (iti prinde bine mai incolo, daca nu o sa ai femeie)

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cauta carti de citit pe placul tau, fa sport, fa puzzle-uri, descopera orasul tau, fa plimbari, iesi cu prietenii, joaca board games cu prietenii, incearca sa gatesti, deseneaza.

| eanadandre a răspuns:

O carte