| Lexy_8521 a întrebat:

Puteti sa imi dati o lista cu profilele de liceu...nu stiu prea bine astea si trebuie sa ma gandesc la ce liceu sa dau, ce profil... si daca am talent la desen ma gandeam sa dau la unul de arte este bun pentru viitor am auzit ca nu mai este asa de bun acum si fundita bonus

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai gandeste-te si tu ce-o sa faci cu desenul? O sa pictezi tablouri acasa si-o sa iesi in parc sa le vinzi? Si mie imi placea desenul cand eram de varsta ta, dar mi-a placut si matematica si-atunci am ales desenator tehnic.Acolo si desenezi, faci si matematica si e fain.Profilul e real, dar daca vrei la uman da la arhitectura

Răspuns utilizator avertizat