| AfloareiRazvan a întrebat:

DAU FUNDA! Puteti sa imi dati lista cu profilele si profesiile de la liceu? Sunt disperat, sunt clasa a VIII-a si nu stiu unde sa ma duc.

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Sunt multe profile, dar depinde si de liceul pe care vrei sa-l urmezi.
Daca vrei sa urmezi un liceu bun ar fi:
Mate-Info
Econimie
Stiinte Naturale
Comert
Stiinte Sociale
Pedagogica

Dar daca vrei sa urmezi un liceu mai ''prost'' adica mai slab ar fi:
Mecanica
Electonica
Megatronica

FUNDA?

1 răspuns:
| RebekahAndreea a răspuns:

Matematica-Informatica, Stiinte Sociale, Stiinte Naturale, Profil economic, Electro, Profil Sportiv, Filologie, Turism, Ecologie, cam atat stiu