| RheaLustzig a întrebat:

Puteti sa ma ajutati? Este un baiat de care imi place dar nu stiu daca ma place...Cum pot sa il fac sa isi dea seama ca il plac? Si eu cum sa aflu daca ma place? Sfaturi va rog.

Răspuns Câştigător
| ioana181 a răspuns:

Il intrebi pe mess ce face maine, poate vine la mall la un suc sau la un film.

6 răspunsuri:
| roberta_3262 a răspuns:

SIincer cel mai bine ar fi sa-i spui in fata.sau pe messhee hee stiu ca suna aiurea pe mess dar daca nu ai curaj in fata...

| powerpuff a răspuns:

Ai putea flirta cu el si asa ai vedea daca face si el asta, iar pe urma sa ii spui ca il placi si de aici lucrurile vin de la sine. Stiu ca poate ti se pare prostesc sau ca el ar trebui sa iti spuna ca te place primul, dar in fond si la urma urmei ce ai de pierdut? Cred ca ii cea mai simpla cale sa afli daca te place. Bafta!:*

| RheaLustzig explică:

Am zis fara sa ii spun sa isi dea seama singur.

| chelsea a răspuns:

In locul tau i-as spune in fata.bine asta e doar un sfat.mai bine te asiguri ca il placi cu adevarat inainte sa il intrebi daca el te place.bafta

| aly1999 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine e sa ii spui.Atunci,daca te place, iti va spune si el.Incearca.Nu pierzi nimic daca incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost in situatia asta dar, am facut in felul rmator, am mers la baiatul da care imi place si imi mai place si am facut cunostinta cu el daca dupa aceaa sa uita mai tot timupl la tine inseamna ca te place iar daca nu te baga in seama nu ai nici o sansa