| Sfivdyh a întrebat:

Puteți să-mi dați cateva idei pentru sfârșit de clasa a 8-a pentru banchet? Ceva de rămas bun de la școala și profesori.

1 răspuns:
| teajutcumpot a răspuns:

Salut! Ce oportunitate frumoasa de a trece in revista 8 ani minunati de scoala!

Eu daca as fi acum din nou, clasa a 8-a, as incerca sa fac un fel de "trecere in revista" a celor mai frumoase momente.

Poate o piesa de teatru care ilustreaza momentele cheie din viata colectivului. Poate o poezie? Poate pur si simplu un moment in care povesteste fiecare coleg momentele sale preferate alaturi de colegi / profesori.

Cu siguranta vor fi apreciate de toata lumea!

Distractie placuta!

Cu drag.