| Bianca888 a întrebat:

Voi ce prostii faceti la scoala? Imi dati cateva idei, pentru ca noi am ramas fara... Ne-am cumparat bautura si am baut in clasa, am facut misto de profesori, am fugit de la ore si ne-am dus la padure, pizza, suc. Dar nu mai avem idei, cine ma ajuta?

14 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Eu nu pricep de ce ratatii ca tine mai merg la scoala thinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Prostiile pe care le faceam eu la scoala era sa ascundem creta, sa intoarcem catedra sa nu incapa picioarele profesorilor sau sa mai punem cate un scaun rupt la colegi.

Voi sunteti o generatie de analfabeti si va mandriti cu faptul ca v ati cumparat bautura si ati baut in clasa sau ca ati chiulit sa mergeti la padure.

| Radu284 a răspuns:

WOW, ce tari sunteti!
Am o sugestie, beti pana va faceti manga, filmati-va cu telefonul si puneti pe youtube sa vada toata tara cat de smekeri sunteti voi.

| HellGirl666 a răspuns:

✰ Sunt curioasă de cine o să mai faci tu mişto când o să ajungi femeie de servici, eventual gunoier.

| suntserios a răspuns (pentru HellGirl666):

Era un text pe facebook foarte relevant

"Un studiu arata ca elevii care amesteca bere cu vin in clasa a9a vor amesteca ciment cu nisip dupa clasa a 12a"

| Salahadin73 a răspuns (pentru suntserios):

Cel mai bun raspuns. laughing

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Si ce ma>? te crezi mare smechera pentru ceea ce faci? esti mandra draga mea?! vaide capu tau, asta e Romania numai curve fara viitor oh go on chiuliti de la scoala. injurati etc. o sa aveti un viitor foarte bun :* pe langa Dn1, Centura, in locul tau as fi evidat sa pun aceasta intrebare stupida care ne arata tuturor cat de ''inteligenta'' esti happy Apuca'te de carte draga! cand o sa pici bacu o sa te dai cu capu de pereti si o sa zici ca profesorii sunt de vina oh go on

| Bianca888 explică (pentru Mada_Mays_1994):

In primul rand noi facem chestii de amuzament si sa avem amintiri cand o sa terminam liceul...in schimb cand vine vorba de carte noi nu glumim. Pentru cultura ta generala am avut media 9, 50 anul asta si ma mandresc cu asta. Daca ati fi fost atat de competenti pe cat va credeti va dedeati seama ca scoala mai inseamna si altceva decat toceala, inseamna PRIETENI si AMINTIRI pe care probabil voi nu o sa le aveti niciodata cu anii de liceu.

| Bianca888 explică (pentru Mada_Mays_1994):

Apropo, vai de se scrie dezlegat, nu cum ai scris tu ''vaide''.

| Mada_Mays_1994 a răspuns (pentru Bianca888):

Eu stiu sa ma limitez in limita bunului simt. nu sa fac misto de profesorii aceia care au o facultate terminata,, pe cand tu? oh go on asa pot zice si eu ca am av media 10 happy oh go on pune mana pe carte si stai chillwinking ''amintirile'' astea o sa le spui copiiilor tai? ca ai faq misto la scoala etc... o sa aiba un bun comportament ca tine happy oglinda parintilor o reprezinti tu cu toate ''lucrurile bune'' pe care le faci. Multa bafta happy app. am si eu prieteni, amintiri. dar scoala este un lucru distractia alt lucru, a rade de cineva sau a glumi la fel. happy si inca ceva :* iti multumesc ca stii sa tastezi nemaipomenit happy insa realitatea este alta :* temmelig dum!; x

| Ciuuf a răspuns:

Tu te duci la scoala ca sa inveti sau sa faci misto de profesori?
Gandeste-te ca esti la scoala...totusi.

Răspuns utilizator avertizat
| mihaibrad a răspuns:

O sugestie: faceti-le profilor in ciuda, sa crape de nervi, ca ati facut ceva constructiv!
De exemplu, sa propuneti intalniri in afara scolii pentru a va ajuta reciproc atunci cand aveti ceva de facut si ar dura prea mult sa rezolvati singuri.
Sau, si mai groaznic! sa mergeti impreuna la un azil de batranei si sa ii inveseliti, sa se bucure de tineretea voastra!
Saaaaaaau si mai sinistru ingrozitor si abracadabrant soc si groaza : propuneti-va sa realizati un proiect dat naibii, IMPREUNA. Habar nu am ce, ceva ecologic, sau altceva misto.
Sa vezi atunci ciuda pe profi si ce fain o sa va simtiti.

| Malinutza99 a răspuns:

Parerea mea e ca tu si colegii tai sunteti niste nesimtiti. Ati facut misto de niste profesori care au facut o universitate si au muncit mult pentru a ajunge acolo, iar acum se straduiesc sa va invede ca sa deveniti cineva, iar voi va bateti joc de ei. Rusine sa va fie! Si apropo, felicitari! Ati fugit de la scoala, in timp ce parintii credeau ca voi sunteti la scoala... la scoala unde ei va trimit pentru a va face un rost in viata. In locul tau nici nu as mai scrie asa ceva pe acest site. Ii compatimesc pe parintii tai.