| Sfivdyh a întrebat:

Puteți sa îmi dați cateva idei pentru sfârșit de clasa a 8-a. Ceva de rămas bun de la profesori și școala

2 răspunsuri:
| IoanaFrancesca a răspuns:

Poze de-a lungul anilor. Din clasa a 5-a până intr-a 8a pentru diriginta.O poezie/melodie de sfârșit de an. Un text / o scrisoare despre cat de dor o să îți fie de colegii / profesorii tai. Un discurs liber in care îți expui sentimentele. Un dans. O piesa de teatru. Un jurnal cu amintiri și lucrurile nebunești și frumoase pe care le-ati făcut. Un sincer Mulțumesc. La asta m-am gândit acum happy

| Sfivdyh explică (pentru IoanaFrancesca):

Ultima idee e super mulțumesc mult