| Lavinia20 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti va rog cum pot fura lapte de la vaca la Barn Buddy de pe facebook sau hi5? Ptr. ca atunci cand cumperi o vaca spune acolo ca prietenii iti pot fura lapte... as vrea sa stiu cum?
Dau funda!
Multumesc!

3 răspunsuri:
| daria12345 a răspuns:

Ba se poate, dar nu stiu cum si nu scrie nicaieri.
abia am vazut ca un vecin a furat oua de la cinevastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fura. am si eu animale la hi5 la barn buddy dar nimeni nu poate fura laptele, ouale, sau lana si ce mai am eu acolodar nici eu nu pot fura.

| Alex_5277 a răspuns:

Se poate dar nci eu nu te pot ajuta, am vazut un vecin care afurat 2 oua de rata