| PlasticMoon a întrebat:

Racii se inteleg bine intre ei? funda
[imi place de un baiat rac tongue]

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Depinde cat de mult ti cont de semnele zodiacale. desi acestea nimeresc cateva cuvinte din personalitatea noastra eu zic sa nu te lasi prea mult in seama lor. dc nu s-ar intelege? eh totul tine de personalitate, comportament, abordare. sunt sigura ca indiferent de zodie te-ai intelege bine cu cineva. nici prietenii nu ti alegi dupa zodii nu?! atunci un iubit cu att mai putin.

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu știu nene, dar m-a pișcat unu de degete la mare.

| birdie14 a răspuns:

Buna.Ce treaba are? Adica daca va intelegeti: bine, daca nu, asta e treaba.
Nu pot sa inteleg de ce va bazati pe astfel de chestii in viata.
Bafta.

| destroyedWoRlD a răspuns:

O sa va intelegeti bine deoarece o sa aveti acelasi horoscop deci si aceeasi stare de spirit si aceleasi sentimente unul fata de celalalt.:*Funda?